futbal

Trnava, Dunajská Streda a Ružomberok spoznali súperov v 1. predkole Európskej ligy

Žreb 1. predkola EL 2019/2020

Levski Sofia (Bul.) – MFK RUŽOMBEROK

Radnik Bijeljina (BaH) – SPARTAK TRNAVA

Cracovia Krakov (Poľ.) – DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA

Malmö FF (Švéd.) – Ballymena United (S.Ír.)/NSÍ Runavík (Faer.os.)

Connah’s Quay Nomads (Wal.) – FC Kilmarnock (Škót.)

Breidablik (Isl.) – FC Vaduz (Licht.)

SK Brann Bergen (Nór.) – Shamrock Rovers (Ír.)

FC Vitebsk (Biel.) – KuPS Kuopio (Fín.)

Ordabasy Šimkent (Kazach.) – Torpedo Kutaisi (Gruz.)

Sant Julia (And.)/Europa FC (Gibr.) – Legia Varšava (Poľ.)

Radnički Niš (Srb.) – Flora Tallinn (Est.)

CSKA Sofia (Bul.) – OFK Titograd (ČH)

Gzira United (Mal.) – Hajduk Split (Chor.)

Maccabi Haifa (Izr.) – NŠ Mura (Slov.)

VSC Debrecín (Maď.) – FK Kukësi (Alb.)

FCSB (Rum.) – Milsami Orhei (Mold.)

FK Čukarički (Srb.) – FC Banants (Arm.)

Jeunesse Esch (Lux.) – Tobol Kostanaj (Kazach.)

FC Crusaders (S.Ír.) – B36 Tórshavn (Faer.os.)

Inter Turku (Fín.) – Bröndby Kodaň (Dán.)

FC Priština (Kos.)/FC St. Joseph’s (Gib.) – Glasgow Rangers (Škót.)

Cork City (Ír.) – Progres Niederkorn (Lux.)/Cardiff Metropolitan University (Wal.)

FK Molde (Nór.) – KR Reykjavík (Isl.)

Akademija Pandev (S.Mac.) – Zrinjski Mostar (BaH)

FK Zeta (ČH) – MOL Fehérvár (Maď.)

Šachťor Soligorsk (Biel.) – FC Hibernians (Mal.)

Neftči Baku (Azer.) – Speranta Nisporeni (Mold.)

Olimpija Ľubľana (Slov.) – Rigas FS (Lot.)

Honvéd Budapešť (Maď.) – Žalgiris Viľnius (Lit.)

Fola Esch (Lux.) – Čichura Sačchere (Gruz.)

FC Alaškert (Arm.) – Makedonija Skopje (S.Mac.)

Dinamo Tbilisi (Gruz.) – SP La Fiorita (S.Mar.)/US Engordany (And.)

Široki Brijeg (BaH) – Kairat Almaty (Kazach.)

Kauno Žalgiris (Lit.) – Apollon Limassol (Cyp.)

FK Ventspils (Lot.) – FK Teuta Drač (Alb.)

Stjarnan (Isl.) – Levadia Tallinn (Est.)

Barry Town (Wal.)/FA Cliftonville (S.Ír.) – FK Haugesund (Nór.)

FK Riteriai (Lit.) – KÍ Klaksvík (Faer.os.)/SP Tre Fiori (S.Mar.)

Dinamo Minsk (Biel.) – FK Liepaja (Lot.)

IFK Norrköping (Švéd.) – Saint Patrick’s (Ír.)

FC Aberdeen (Škót.) – RoPS Rovaniemi (Fín.)

NK Domžale (Slov.) – FC Balzan (Mal.)

KF Laçi (Alb.) – Hapoel Beer-Ševa (Izr.)

Budučnost Podgorica (ČH) – Narva Trans (Est.)

FK Sabail (Azer.) – Universitate Craiova (Rum.)

Pjunik Jerevan (Arm.) – FK Škupi (S.Mac.)

AEK Larnaka (Cyp.) – FC Petrocub-Hincesti (Mold.)