futbal

Tehelné pole – Všetci sú z nového štadióna nadšení

Bude zažívať na jar Tehelné pole preplnené tribúny? Vypredá ho hneď úvodný domáci zápas proti Trnave? Nechajme sa prekvapiť, aj keď si myslime, že predsa len bude návštevnosť patriť k najvyšším na jar spolu s Dunajskou Stredou.

Už včerajší zápas iba pre permanentkárov ukázal, že divákov bude viac ako na jeseň. Všetci sú z nového štadióna nadšení. Včerajší prípravný zápas nedopadol podľa predstáv, ale bol to prípravný, kde každý polčas hrala iná zostava. Pred skoro 2200 divákmi pri krste trávnika Slovan prehral s účastníkom najvyššej českej súťaže Sigmou Olomouc 2:3. Do prestávky vyhrával a po prestávke dostali priestor futbalisti na skúške, mladíci a hráči, ktorí naskakovali menej na jeseň. Bolo to v druhom polčase cítiť a vidieť.

Na úvodné domáce kolo, sa okrem hráčov a realizačného tímu, tešia fanúšikovia Slovana a priaznivci futbalu. Až prvý domáci zápas sa ukáže, či dokážeme vypredať 22-tisícoví štadión naším ligovým zápasom.