hokej

Program MS v hokeji 2019 – rozpis všetkých zápasov

Program Slovenska na MS v hokeji 2019 (A-skupina)

 

piatok 10. mája: USA – Slovensko (20:15)

sobota 11. mája: Slovensko – Fínsko (20:15)

pondelok 13. mája: Slovensko – Kanada (20:15)

streda 15. mája: Nemecko – Slovensko (20:15)

piatok 17. mája: Francúzsko – Slovensko (16:15)

sobota 18. mája: Veľká Británia– Slovensko (20:15)

utorok 21. mája: Slovensko – Dánsko (16:15)

V prípade postupu zo skupiny odohrá Slovensko štvrťfinálový zápas v Bratislave o 20.15 h.

Program Česka na MS 2019 v hokeji (B-skupina)

 

piatok 10. mája: Česko – Švédsko 20:15

sobota 11. mája: Nórsko – Česko 20:15

pondelok 13. mája: Rusko – Česko 16:15

štvrtok 16. mája: Česko – Lotyšsko 20:15

piatok 17. mája: Česko – Taliansko 20:15

nedeľa 19. mája: Rakúsko – Česko 16:15

utorok 21. mája: Česko – Švajčiarsko 12:15

 

Chcete poznať výsledky divízii MS v hokeji? Divízia IA

Divízia IB , Divízia IIB, Divízia III , Kvalifikácia do divízie III

 

Program MS v hokeji 2019 – rozpis všetkých zápasov

 

V základnej skupine odohrajú tímy do 21. mája celkovo 28 zápasov. Obe dejiská budú hostiť aj dve štvrťfinálové stretnutia, ktoré sú na programe 23. mája. Štvrťfinálové duely sa odohrajú podľa krížového pravidla (A1-B4, A2-B3, B1-A4, B2-A3). Domáce Slovensko bude hrať v prípade postupu svoje štvrťfinále v Bratislave. Do play- off postúpia štyri najlepšie celky z košickej skupiny A aj bratislavskej skupiny B.

 

Majstrovstvá sveta vyvrcholia v hlavnom meste cez víkend 25. a 26. mája 2019 semifinálovými zápasmi a súbojmi o medaile.

 

Základná časť MS 2019

 

piatok 10. mája:

A-skupina (Košice)

 

Fínsko – Kanada (16.15)

USA – Slovensko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Rusko – Nórsko (16.15)

Česko – Švédsko (20.15)

 

sobota 11. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Dánsko – Francúzsko (12.15)

Nemecko – Veľká Británia (16.15)

Slovensko – Fínsko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Švajčiarsko – Taliansko (12.15),

Lotyšsko – Rakúsko (16.15)

Nórsko – Česko (20.15)

 

nedeľa 12. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

USA – Francúzsko (12.15)

Dánsko – Nemecko (16.15)

Veľká Británia – Kanada (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Rusko – Rakúsko (12.15)

Taliansko – Švédsko (16.15)

Lotyšsko – Švajčiarsko (20.15)

 

pondelok 13. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

USA – Fínsko (16.15)

Slovensko – Kanada (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Rusko – Česko (16.15)

Nórsko – Švédsko (20.15)

 

utorok 14. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Veľká Británia – Dánsko (16.15)

Nemecko – Francúzsko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Taliansko – Lotyšsko (16.15)

Švajčiarsko – Rakúsko (20.15)

 

streda 15. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

USA – Veľká Británia (16.15)

Nemecko – Slovensko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Švajčiarsko – Nórsko (16.15)

Rusko – Taliansko (20.15)

 

štvrtok 16. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Kanada – Francúzsko (16.15)

Fínsko – Dánsko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Švédsko – Rakúsko (16.15)

Česko – Lotyšsko (20.15)

 

piatok 17. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Francúzsko – Slovensko (16.15)

Fínsko – Veľká Británia (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Rakúsko – Nórsko (16.15)

Česko – Taliansko (20.15)

 

sobota 18. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Dánsko – USA (12.15)

Kanada – Nemecko (16.15)

Veľká Británia – Slovensko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Lotyšsko – Rusko (12.15)

Taliansko – Nórsko (16.15)

Švédsko – Švajčiarsko (20.15)

 

nedeľa 19. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Nemecko – USA (16.15)

Francúzsko – Fínsko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Rakúsko – Česko (16.15)

Švajčiarsko – Rusko (20.15)

 

pondelok 20. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Francúzsko – Veľká Británia (16.15)

Kanada – Dánsko (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Švédsko – Lotyšsko (16.15)

Rakúsko – Taliansko (20.15)

 

utorok 21. mája:

 

A-skupina (Košice)

 

Fínsko – Nemecko (12.15)

Slovensko – Dánsko (16.15)

Kanada – USA (20.15)

 

B-skupina (Bratislava)

 

Česko – Švajčiarsko (12.15)

Nórsko – Lotyšsko (16.15)

Švédsko – Rusko (20.15)

 

streda 22. mája

 

voľný deň

Vyraďovacia časť / play-off / MS 2019

 

štvrtok 23. mája

štvrťfinále

 

Košice (16.15 a 20.15)

Bratislava (16.15 a 20.15)

 

piatok 24. mája

 

voľný deň

 

sobota 25. mája

semifinále (15.15 a 19.15, Bratislava)

 

nedeľa 26. mája

o 3. Miesto (15.45, Bratislava)

finále  (20.15, Bratislava)

 

 

 

Zdroj: iihf.com, szlh.sk, livescore