futbal

Barcelona zachránila v divokom zápase remízu!

FC Barcelona remizovala na ihrisku zostupom ohrozeného Villarrealu 4:4, i napriek tomu, že ešte v 90. minúte prehrávali o dva góly. Španielsku ligu vedú o osem bodov pred Atleticom Madrid, ktoré zdolalo Gironu 2:0. V sobotu sa stretne prvý a druhý tým tabuľky vo vzájomnom zápase na Nou Campe.

Katalánske mužstvo viedlo už po 16 minútach 2:0 vďaka Coutinhovi a Malcomovi. Villarreal do polčasu znížil po góle Chukwuezeho a v druhom polčase medzi 50. a 62. minútou dokonal obrat, o ktorý sa postarali Ekambi a Iborra. V 80. minúte pridal Bacca štvrtý gól a zdalo sa, že “Žltá ponorka” vyhrá.
V 86. minúte dostal González druhu žltú kartu a hostia presilovku rýchlo využili. V 90. minúte strelil parádny kontaktný gól z priameho kopu Messi, ktorý s 32. gólmi dominuje v tabuľke strelcov, a o tri minúty neskôr zariadil hosťom bod Suárez.

Villarreal – FC Barcelona 4:4 (1:2)
Góly: 23. Chukweze, 50. Ekambi, 62. Iborra, 80. Bacca – 12. Coutinho, 16. Malcom, 90. Messi, 90.+3 Suárez.

Zdroj: Twitter